Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Corvinuson, BGF-en, ELTE-n...

Corvinuson, BGF-en, ELTE-n alkalmazott közgazdaságtan szakon kell tanulni történelmet illetve magyar irodalmat/nyelvtant, vagy csak matek és közgáz lesz?

Figyelt kérdés
2010. márc. 19. 15:09
 1/5 anonim ***** válasza:
70%

Beírod a wikibe, hogy közgazdaságtan, akkor egész jó kis leírást ad róla.

A közgáz nagy része matek. Van még gazdasági jog is, meg gazdasági elmélet fogalmak stb. Sokat kell olvasni, tanulni stb.

Magyar nyelvtant max. akkor kell tanulnod, ha nem tudsz helyesen írni.

Ady Endrét meg minek tanítanának? Max ha elemezni akarod a gazdaságra tett hatását... -.-

2010. márc. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon helyes :D Köszi :) (hadilábon állok ezekkel a tantárgyakkal, és nem kívánok velük foglalkozni a közgáz meg a matek mellett.. megnyugodtam :) a helyesírás meg szerintem átlag szinten megy, vagy annál jobban kicsit)
2010. márc. 19. 17:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Tévedés. Alkalmazott közgazdaság szakon (legalábbis a BCE-n) van gazdaság történet tárgy. Első félévben. ÉS annak vannak foyltatásai. Az viszont igaz, hogy nagyrészt a matekra épít. Ha nem akarsz ezekkel a tárgyakkal bíbelődni, akkor inkább menj Pénzügy számvitelre, vagy Gazdelemzésre... NAgyjából ugyanazok a tárgyak vannak, mint ak-n, viszont nincs töri.
2010. márc. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jó, ez a töri belefér, csak egyetemes ne legyen :D Mármint ahhoz hasonló, mint középsulikban vannak.
2010. márc. 21. 13:00
 5/5 anonim ***** válasza:
a matek, stat, mikro mellett egy kis töri semmiség, nem tudom mit parázol. inkább megtanulok egy oldalt a század eleji magyar bankrendszerről, mint a szenvedjek az integrálokkal...
2010. szept. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!