Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Székesfehérvári Gróf Széchenyi...

Székesfehérvári Gróf Széchenyi István műszaki Kéttannyelvű szakközépiskola vélemény?

Figyelt kérdés
Milyen átlaggal kerültetek be? Milyen lett a központitok (Hány pontos?). Milyen volt a szóbeli felvételi? Nagyon izgulok, mert nem igazán sikeredett jóra ez a 8. év, pedig nagyon tanultam rá. Már szinte biztos, hogy a kéttanyelvű részére nem fognak felvenni. A sima milyen?

2015. nov. 12. 16:09
 1/2 anonim válasza:
Én a simára jártam, szerettem. De a kéttannyelvűsök ott kivételt élveznek mindenben :) Angliai utat kapnak, jobbak a tantermeik (Egy egész szintet megkaptak és ott van csak kivetítő, a büfé és csak ott van kávéautómata stb)... A tanárok is szentként néznek rájuk kb :D De a sima szak nekem jobban bejött, nyugodtan válaszd azt is :) Én infó szakon voltam
2015. nov. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

én kéttanon vagyok ( khmm elozo valaszolo :D)

es nagyon nagyon jo

ez amugy tanarfuggo es mjnket nagyon jo tanarok tanitanak :) nek m az atlagom 4,7 volt es a szobeli jo volt nekem pozitiv emekeim vannak bar ugy feltem, hogy kb remegtem

es igazabol ha jo vagy angolbolmindenkepp probald meg!!!! info sem art de augy az tok8 mert ujra kezded az egeszet angolul

egy probat meger

a kettan resz nagyon jo!:) privatba kerdezz nyugodtan!

2015. dec. 29. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!