Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit csináljak (kérjük, hogy a...

Mit csináljak (kérjük, hogy a kérdés mezőbe. )?

Figyelt kérdés

Jogi asszisztens szakon vagyok (felsőoktatási szakképzés), viszont nem tudom, lehet ott hagyom, mert 7 tantárgyból 4 nem tetszik, sokszor tanulni sincs kedvem vagy tanulás közben sokszor másfelé jár az agyam, pedig nagyon szorgalmas vagyok, érettségin csak matek lett 2-es, többi 4-es, angol 5-ös. De ha abbahagyom, akkor csak érettségim, meg nyelvvizsgám lesz és emiatt mehetek közmunkásnak, azt pedig nem akarom.:(

Ehelyett meg más szakot biztos nem találnék, amire tudnék menni jövőre, mert a fenti képzést is pont a felvételi időszak utolsó pillanatában jelöltük meg első helyre.

Nagyon el vagyok kenődve.



2015. nov. 17. 15:17
 1/3 A kérdező kommentje:

+itt Gyakorin is rengeteg mindenki azt írta, hogy felesleges elvégezni a jogi asszisztenst, mert jogászból is sok van, meg nehéz elhelyezkedni vele. De az csak fontos, hogy az embernek azért legyen egy végzettsége, szakmája.

Nem tudom mi legyen.

2015. nov. 17. 15:23
 2/3 anonim ***** válasza:

2 OKJ ingyenes. Keress olyat, amit szeretsz is. Nincs felesleges végzettség, csak tehetetlen ember. Ha meg nem szereted, amit csinálsz, jó sem leszel benne, és ez eleve ront az elhelyezkedési esélyeiden.


Ez pedig a gyakorikerdesek.hu, szűrd meg, hogy mire alapozod a döntésed, de ne arra, hogy itt ki-mit szid vagy dicsér.

2015. nov. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Másoknak mi a véleménye ?
2015. nov. 19. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!