Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kettesre állok fizikából és...

Kettesre állok fizikából és föciből és felvételi előtt vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Föciből eddig két jegyem van és mindkettő kettes ráadásul az egyik témazáró.... Fizikából eddig csak egy jegyem van ami kettes de írtunk dogát am szerintem jól sikerült... a többiből mind ötös vagy négyes... najó kettő hármas van de az egyiken még tudok javítani...művészeti szakközépbe szeretnék menni vagy grafikus vagy kiadványszerkesztő szakra...felvesznek így? tudok még esetleg javítani föciből? Kérlek kíméljetek a szemétkedős válaszoktól!

Köszönöm előre is a válaszokat!


2015. nov. 17. 19:34
 1/2 anonim ***** válasza:
A művészeti iskolák inkább arra súlyoznak, amit tanítanak. GOndolom sajátos felvételi lesz, ahol rajzolnod kell. Ez többet fog számítani, mint a földrajz osztályzatod. De azért a kettes 8. félévkor gáz.
2015. nov. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen tudom.. de addig megpróbálok hármast kihozni belőle
2015. nov. 17. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!