Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A tatai Eötvös gimnázium...

A tatai Eötvös gimnázium sportiskola?

Figyelt kérdés
Mármint ott nagyobb hangsúly van a sporton, mint más iskolában? sportolni kell valamit ahhoz, hogy bekerülj? .... És, ha nagyon unatkoztok véleményt is írhatnátok az Eötvösről:DD

2015. nov. 18. 19:10
 1/2 anonim válasza:

Nem kell ahhoz sportolnod, hogy bekerül, csak akkor ha a tesi tagozatra mész, mert akkor igazolt játékosnak kell lenned.

Mondjuk, ha biosz-kémia tagozatra mész,akkor nem kötelező,hogy sportolj, csak a testnevelés tagozatnál kötelező.


Én most vagyok 8.-as, sokat nem tudok róla, csak azokat,amiket mondtak nekem róla. Érdemes neten utána nézni a tagozatoknak, versenyek eredményeinek, képeknek.

Én meg fogom jelölni, csak még azt nem tudom, hogy hányadik helyen. Nekem rokonaim oda jártak, ők ajánlották nekem, valamint oda járó diákoktól is kérdezősködtem.

Ha érdekel valami, írhatsz nekem és én elmondom, hogy mit tudok róla vagy mit nem. :D

Vagy esetleg itt Gyakori Kérdések-en is kereshetsz olyanokat,akik oda járnak és írhatsz nekik. :)


A sportra visszatérve még azt tudom, hogy az iskolai sporttevékenységekben is bővelkedik az iskola.


Az én véleményem a hallottak és a látottak alapján pedig az,hogy gyönyörű gimnázium, mindenképpen. Színvonalas a tanítás. A diákéletről, az egymás közötti kapcsolatokról nem igazán tudok, de nem egy általános iskolai osztályra kell számítani, gimnáziumban azért már érettebbek a diákok. A tanár szerintem aranyosak, a sportlehetőségekkel sincs szerintem semmi baj. :)

Remélem segítettem. :D

2015. dec. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

az első válaszoló vagyok:

*a tanárok


Bocsi az egyéb hibákért! :D

2015. dec. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!