Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Debrecenben az Abigél nagyon...

Debrecenben az Abigél nagyon rossz iskola?

Figyelt kérdés

Félévkor szeretnék átmenni a grafikus szakra. 10.-es vagyok, de félek mert sok rosszat hallottam róla ezért lenne néhány kérdésem:

Milyenek a tanárok?

Rendesen leadják az anyagot?

(mert halottam hogy valamelyik tanár be se megy órára, de én később egyetemre is szeretnék menni szóval ezt jó lenne tudni)

Milyen maga az iskola?

Milyen a grafikus szak?



2015. nov. 20. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:
88%

Ha egyetemre akarsz menni,ne menj at az Abigelbe.

Megkerdezhetem,most hova jarsz?

2015. nov. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Brassai
2015. nov. 21. 17:45
 3/4 anonim ***** válasza:
76%

Én a nyíregyibe jártam képzőre.Jó volt de átmentem a Művészeti Középbe mert a közismeretisek rémesek voltak.

A debreceni Abigélbe járt az exem.Elvégezte.Szakács. :D

Szerintem ha az egyetem a terv ne az Abigélbe menj! Az Abigél Debrecenben is kaki meg Nyíregyen is.A tanárok kretének.A diákok kretének meg idegileg kimerültek. :D Bár így is jobbnak tartják a Debreceni Abigélt mint a Nyíregyit. :D

2015. nov. 22. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
76%
Fél évet leéltem az Abigélben. Nagyon-nagyon és nyomatékosan megkérlek, hogy bárhova, csak ne az Abigélbe! Grafikus szakon voltam, és az egész rendszer borzalmas. A követelmények nagyon alacsonyak, a tananyag csak egy töredékét fogod tudni elsajátítani és a tanárok is bunkók - mint a diákok. Az abigélesek mindenről híresek, csak egyetemről nem. Gondolt ezt át mégegyszer.
2015. nov. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!