Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kratochvil Károly Honvéd...

Kratochvil Károly Honvéd Középiskola és Kollégium? [ lent ]

Figyelt kérdés

A Kratochvil Károly Honvéd Középiskola és Kollégiumba szeretnék jelentkezni, és később a közszolgálati egyetemre menni. Most vagyok 8.-os, lassan felvételi. Itt helyben van egy gimnázium, és anya azt szeretné, hogy itt maradjak, mert közelebb van, illetve nincs kötelező kollégium.

Nem bírom megértetni vele, hogy tetszik a katonai, kolis élet, tetszik az egész suli. Azt mondja, hogy piszkálni fognak a nagyok, illetve ha nem tetszek egy tanárnak, akkor ki fog közösíteni.

Hogyan értessem meg vele, hogy nagyon tetszik ez a suli, és én tényleg ide akarok járni?


2015. nov. 21. 13:04
 1/9 anonim válasza:
Szia. ÉN 9.-es vagyok és ebbe az iskolába járok. Az igazság az hogy én mindig is ezt akartam csinálni és most úgy érzem hogy megbántam és lehet hogy iskolát fogok váltani egy közeli iskolába mer én 300 kilométerre lakok ettől az iskolától. Persze ne haragudj nem megijesztésnek irtam csak pl. nagyon kevés az idő a tanulásra max 1-2 óra. Nincs szabadidőd, magánszférád sz.patnak rendesen lesz jövő nyár végén ha felvesznek békatábor az kemény lesz ott kiesnek egy páran. Talán anyukádnak igaza van de ha nagyon ezt akarod csinálni akkor sok sikert hozzá.
2015. nov. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Meg persze ide jól kell tanulni, jól kell megirni a felvételit,és jól kell megcsinálni a fizikai felvételit.
2015. nov. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 silver the best válasza:
Én is ide jelentkezem :-D
2016. jan. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Pacsi:D Milyen lett a központid? Nekem 63 pont lett, remélem felvesznek. ( félévi kitűnővel )
2016. jan. 19. 12:10
 5/9 anonim válasza:

Én ezt a sulit jelöltem meg 1. helyre :))

Ti melyik osztályba szeretnétek menni?

2016. jan. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
én mind a kettőt beírtam:)
2016. jan. 26. 17:18
 7/9 silver the best válasza:
Felvettek? Engem igen :-)
2016. jún. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Gratulálok

Én kórházban voltam felvételikor. Kértünk pótfelvételit augusztusra, arról elutasìtottak mert már nem férnék be a létszámba, de nekem esélyt se adtak felvételizni, ìrtunk a sulinak 3,5 hete de nem válaszolnak...

2016. júl. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Augusztusra pótfelvételi? Nem csodálom, hogy esélyt sem adtak. Júniusban volt beiratkozás, augusztus utolsó hete tábor a suliban.
2016. júl. 10. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!