Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hányadik a gimnáziumi rangsorb...

Hányadik a gimnáziumi rangsorban a VIII. Kerületi Vörösmarty gimi?

Figyelt kérdés
Érdekelne az is, hogy milyen színvonalú az oktatás, kb hány pontos írásbelivel veszik fel az embereket?

2015. nov. 24. 19:41
 1/5 anonim válasza:
86%
Én nem rég voltam nyílt napon (média és vizuális kommunikáció), nekem tetszett. A rangsort nem tudom, de 100 pont alatt azt mondták, nem nagyon vesznek fel senkit (100 a központi+50 a hozott jegyek). Jól felszerelt iskolának tűnik.
2015. nov. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%
Nincs az első 100-ban.
2015. nov. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%

Nincs benne az első százban. Írásbelinek 50 pontosnak kell minimum lennie, és kb. 4,00 átlag kell mellé, de lehet, hogy kevesebb.

Médiában, színjátszásban jó a színvonal, általános tantárgyakban nem annyira. Sok a lány.

2015. nov. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én nem hiszek az internetes rangsorolásokban. Persze van alapjuk, de annyira nem bíznék benne. Kérd ki a tanáraid és a közeledben véleményét, ők biztosan ismerik az iskolát. Ilyen szempontból itt nagyon eloszlanak a vélemények. Én speciel nagyon jó iskolának tartom. Persze nem egy Fazekas, de egy olyan közepes erősségű. Az, hogy milyen írásbelivel meg hány ponttól vesznek fel az éppen az adott évtől függ. Ha átlagban a jelentkezőké rosszul sikerült alacsony a határ ha jó akkor magas. Sorrendben nézik a pontokat. És mint mondtam, szerintem jó suli. :)
2015. nov. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
79%

Utolsónak: ez NEM internetes rangsorolás! Én sem hiszek a listáknak, de az, hogy egy iskola minden évben az első 30 között van,vagy hogy soha nincs az első 100-ban, azért az valamit mond.

Ismerősöm ott tanít, tőle is tudom, hogy nagyon gyenge a gyerekanyag, szóval az erős iskolától fényévekre van. ettől függetlenül van, akinek az a megfelelő oktatási intézmény.

2015. nov. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!