Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen saját tapasztalatotok...

Milyen saját tapasztalatotok van az Illyés Gyula, a Szent Margit és a Baár-Madas gimnáziumokról?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Nyolcadikos vagyok és három gimnáziumot vettem fontolóra de nem mindegyikről tudok mindent.Ha nektek saját tapasztalatotok van valamelyik gimnáziummal kapcsolatban és azt leírjátok nekem az sokat segítene!Hangsúlyozom ,hogy saját vagy nagyon közeli ember tapasztalata kellene nem csak egy pletyka amit hallottál róla.Köszönöm :)

#továbbtanulás #gimnázium #Szent Margit #Illyés Gyula #Baár-Madas #kilencedikes leszek #gimnáziumi tapasztalatok
2015. nov. 26. 19:49
 1/1 Jedwardlove ***** válasza:
Szia! BMRG-s vagyok. En szeretek ide járni,jó az osztályközösség,sok programon tudunk részt venni :) A tanárok szigorúak,de az oktatás színvonalával nincs gond. Attól függ melyik szakot néztél ki magadnak. Ugy könnyebben tudom jellemezni. Amugy nagyon segítőkészek. Én bioszos vagyok,de angolból sokkal magasabb szinten voltam,mit az osztálytársaim (kb 6-7en voltunk magasabb szinten) ebből a többség tavaly le is érettségizett,idén én meg egy fiú (mi nem érettségiztünk) átkerültünk az angol tagozatos osztály angolóráira :) Sokkal jobb,nehéz volt megoldani az órarendet,de sikerült. Látszik hogy tényleg az a célja az iskolának,hogy segítsen minket. Az iskola modern,hatalmas. A tornaterem is nagy,nemrég újították fel a focipályát is. Bármi érdekel írj privátba nyugodtan. Remélem segítettem
2015. nov. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!