Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan puskázzak az első...

Hogyan puskázzak az első padsorban?

Figyelt kérdés
töriről van szó
2010. márc. 21. 19:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
42%
Tedd ki a nyitott tankönyvet a pad tetejére.
2010. márc. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
57%
vidd haza a dolgozatot, és másnap vidd be kitöltve
2010. márc. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
úgy ahogy azt az utolsó sorban tennéd...... , az első sorba kb a legkönnyebb, mert ott a tanár úgyse gondlja azt hogy majd megpróbálja a gyerek.
2010. márc. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
64%
hát én anno kis cetlire írtam a dolgokat amiket nem tudtam megjegyezni és ráültem vagy betettem a lábamközé és ha jött akkor összezártam.de pl ha lány vagy akkor vegyél fel szoknyát ami hosszú hozzá csizma és ragaszd rá a puskát.sok sikert.de jobb lenne ha tanulnál:)
2010. márc. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
26%
mi lenne ha megtanulnád?
2010. márc. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
20%
Tépj be dolgozat előtt, akkor qvára nem fog érdekelni, hogy lebuksz vagy sem... most pedig takarodj aludni sz@ros kölök!
2010. márc. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
86%
Ott a legkönnyebb.:) Egy tanár se feltételezi, hogy ott mersz puskázni. Szinte bármelyik módszer jó.
2010. márc. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
57%
még jó, hogy tanár vagyok, és adjátok itt nekem a jobbnál jobb ötleteket... ha-ha... :)
2010. márc. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy, hol ülsz, a lényeg a természetesség. Ha nem viselkedsz természetesen, azonnal ki lehet szúrni.

Csak tégy úgy, mintha nem puskáznál, ha ezt meg tudod tenni, akkor menni fog.

Nincs annál egyértelműbb, mint mikor a szemhéjad alól lesve követed a tanár lépéseit. Hagyatkozz a füledre, és ha a pad alá néztél, utána ne egyből kezdj el írni, hanem gondolkozz, mintha nem puskáról, hanem kútfőből jönne.

Ja és írj le mindent puskára, azzal a 70%-át már meg is tanultad:)

2010. márc. 22. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
köszönöm az értelmes válaszokat, a hülyék pedig ne írjanak!
2010. márc. 22. 15:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!