Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit tegyek ha a választott...

Mit tegyek ha a választott gimnáziumomba nem vettek fel és nem írtam központi felvételit?

Figyelt kérdés
Egy olyan gimibe akartam menni, aminek saját felvételije van, de nem vettek fel és a központit nem írtam meg. Mit kell tegyek?

#felvételi #központi felvételi #központi #általános iskola.gimnázium
2015. dec. 2. 17:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt nem értem. Az idei központi felvételik még ezután lesznek. Ha meg a tavalyi tanévről van szó, akkor eddig mit csináltál? Tanköteles vagy, helló.
2015. dec. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A központit nem írtad meg? Na mutass nekem 1 olyan osztálytársadat, aki megírta.
2015. dec. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
*nem fogom megírni,mert nem leszek itt
2015. dec. 2. 22:00
 4/5 anonim ***** válasza:
Hol leszel? Akkor csak olyan helyre mehetsz, amelyik nem kér központi írásbelit. De van pótnap is pár nappal később. Bekerülsz, ahova bekerülsz, csakis valami gyenge iskolába, aztán utána kuncsoroghatsz valami jobb helyen, hogy vegyenek át.
2015. dec. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Érthetően le tudnád írni mire vagy kíváncsi? Miért nem leszel itthon stb....
2015. dec. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!