Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Bercsényi Miklós Szakkézôp...

Bercsényi Miklós Szakkézôp tanulási szempontból mennyire erős? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Külföldi vagyok, nem ismerem a magyar iskolákat, de sokan mondják, hogy a Bercsényi nem magas színvonalú iskola. Kézilabda tehetség gondozó osztályba szeretnék menni( ETO ). Azt tudom hogy sport, fizikai megterhelés szempontjából erős, de tanulási szempontból milyen? Ötösös, egy-két négyeses tanuló vagyok egy erős alapiskolában, és nem akarok "eltompulni". Válaszokat köszönöm:)

2015. dec. 5. 19:43
 1/1 anonim válasza:

Még általánosból egyik osztálytársam oda ment tovább tanulni. Valóban nem magas színvonalú iskola és a helyedben négyes ötösökkel nem is odamennék de egyébként oda a sportteljesítményeidet jobban nézik mint a tanulmányi eredményeidet. Az előbb említett osztálytársam kettes tanuló volt és ráadásul roma is(már nem rasszizmusból írtam csakhogy nagyjából milyen emberek járnak oda) de versenyszerűen judozik és éppen ezért nagyobb eséllyel vették fel.


Egyébként én is ebbe a suliba szerettem volna tovább tanulni mert jártam karatéra és imádtam valamint rendőr szerettem volna lenni és ha oda jártam volna nagyobb eséllyel felvettek volna rendőrtiszti egyetemre de kiderült hogy felvettek egy sokkal jobb iskolába így lemondtam erről az álmomról :)


18/l

2015. dec. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!