Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Veresegyházon Ált. Isk. Felső...

Veresegyházon Ált. Isk. Felső tagozatával, tanári karával, vezetésével stb. csak nekem van bajom, vagy van ezzel más is így? Gödöllön, hol van jó iskola, ahova jövőre 7-től átirathatom a fiam?

Figyelt kérdés
Normélis gyerekem van és szeretném ha az is maradna...ez itt nehéz lesz...elegem van. Ma nem kapott ebédet mert életébe elösször nem vitt ebédjegyet, pedig a listán is ott szerepelt a neve. Suli után edzésre megy, és így kb. 4-ig éhezik. Hogyan taníthat egy Magyart egy tanár aki a bizonyítványba a kiválót dupla ll-el írja? Persze nem ezek a fő gondok...
2010. márc. 22. 15:48
 1/9 A kérdező kommentje:
"egy Magyar" helyett csak Magyar.Bocsánat. Az előbb rossz helyre írtam ki a kérdést.
2010. márc. 22. 15:52
 2/9 anonim ***** válasza:
41%
Sőt: magyar. Helyesen kisbetűvel írjuk.
2010. márc. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ki akartam vele hangsúlyozni...de már megint egy "válasz" ami nem válasz!!
2010. márc. 22. 16:03
 4/9 anonim ***** válasza:
47%
Bocs de nem értem mi bajod a sulival? Az,hogy a gyerek otthon hagyja a kaja jegyét és ezért nem kap ebédet logikus. A konyhásnak nem kötelessége kiadni a kaját ha nincs jegy. még akkor sem ha ismeri a gyereket. Nem kell tudnia.hogy a te gyereked utána meddig éhezik a felelőtlensége miatt.
2010. márc. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Könyörgöm ez csak egy eset, de nem a konyhás nem adta, hanem az Igazgató szólt, hogy álljanak ki azok a sorból akiknek nincs itt a kajajegyük, mert nem kapnak enni. Nem erre vonatkozott a kérdés! Kérlek olvas el a kérdést és ha nem tudsz rá válaszolni, vagy nem ide jár a gyereked ne kommentáld. Tapasztalatokat vártam volna az iskolával kapcsolatban, nem egy példa vesézését.
2010. márc. 22. 16:54
 6/9 A kérdező kommentje:
olvasd
2010. márc. 22. 16:55
 7/9 anonim ***** válasza:
Veled van a baj
2010. márc. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
:) Nem kommentálom...gondolj amit akarsz
2010. márc. 23. 09:22
 9/9 anonim válasza:
Én is a suliba járok,és hatodikos vagyok.Egyszer velem is előfordult ilyen,és szerintem is hülyeség,hogy most a gyerek azért nem kap ebédet,mert nincs jegye.Mellesleg az osztálytársamnak az igazgató az anyukája.Nagyon durva tud lenni.
2010. jún. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!