Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tudtok gyenge gimnáziumot...

Tudtok gyenge gimnáziumot Budapesten?

Figyelt kérdés
Iskolát szeretnék váltani de nagyon rossz oktatás van az én iskolámba és ez miatt is akarok át menni egy másikba és nem érdekel semmi szakma. (10-es vagyok)
2015. dec. 9. 15:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Gyenge gimivel nem fogsz egyetemre bejutni. Főleg mivel amire Te odaérsz, emelt nélkül esély sincs rá.
2015. dec. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de legalább tanulnék valamit nem ugy mint a mostaniba, itt még tanitani se járnak be meg ha osztályoznak arcra mennek és most lett ebből elegem
2015. dec. 9. 15:47
 3/5 anonim ***** válasza:

A fő kérdésre válaszolva:


Leövey Klára Gimnázium

Vörösmarty Mihály Gimnázium

Szent-Györgyi Albert Általános Iskola és Gimnázium

Teleki Blanka Gimnázium

Szinyei Merse Pál Gimnázium

2015. dec. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2015. dec. 9. 16:14
 5/5 anonim ***** válasza:

Amiket felsoroltak tényleg gyengék a kérésednek megfelelően, de szerintem megpróbálkozhatnál kicsit erősebbel is, biztos belerázódnál egy idő után.

Pl. a Verse Pálnéra, Berzsenyire, Rákóczira ( esetleg Városmajorira) gondolok.

2015. dec. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!