Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nyíregyházi Főiskola gépészmér...

Nyíregyházi Főiskola gépészmérnöki szakról vélemény?

Figyelt kérdés

2015. dec. 10. 21:29
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
De több helyről hallottam már olyat is, hogy kiröhögték és elküldték a delikvenst az adott állásinterjúról, miután meglátták a papírján, hogy NyF.
2015. dec. 14. 22:24
 12/15 anonim ***** válasza:

Kiröhögni biztos nem röhögnek ki senkit emiatt, én már nem egy állásinterjún voltam. Sőt valahol meg sem nézik a diplomát...amikor azt írtam, hogy ha karriert szeretnél befutni, ne NYF-re menj, akkor arra gondoltam, hogy sok helyen megnézik és nyilván hátrányként érint. Viszont, ha nyíregyházi vagy és helyben szeretnél maradni, akkor választhatod az NYF-et is. Helyi cégeknél nyilván könnyebben el tudsz majd helyezkedni, mint másik városban. Azért azt senki sem feltételezi, hogy az ott végzett mérnökök sose találnak állást és csak tengődnek egész életükben.

Ha lesz 5 év szakmai tapasztalatod, akkor viszont már a legkevésbé sem fog számítani, hogy hol szerezted. Elindulni lesz csak nehéz, de ismétlem magam, Nyíregyházán és környékén jobbak lesznek az esélyek.

2015. dec. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Egy ceg az alapjan dönt,hogy az illeto megfelel e az ő elvárásainak es tudja teljesíteni a számára kiadott feladatokat,tehat eloszor felveszi próbaidőre es ha nem felel meg elküldi. Ennyi. Nem az szamit melyik egyetemen szerezted meg a diplomád,hanem az hogy a munkahelyen mennyire tudsz megfelelni az elvárásnak. Egyebkent az Nyf muszaki karán végzett hallgatok átlagosan 3 hónap alatt helyezkednek el a szakmában....
2016. jan. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"elküldték a delikvenst az adott állásinterjúról, miután meglátták a papírján, hogy NyF"


Ez a sztori ott sántít, hogy már az önéletrajzban látják hogy hol szerezte a delikvens a diplomát és ha nem tetszik nekik egy adott intézmény akkor be sem hívják.


100% hogy más ok miatt történt a pályázó elutasítása.

2016. jan. 15. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
És ez melyik régióban és cirka havi nettó mennyiért?
2016. febr. 21. 16:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!