Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ciki, ha valaki 5 év alatt...

Ciki, ha valaki 5 év alatt végzi el a BSc-t?

Figyelt kérdés
3 és fél év helyett 5 év.. mennyi gáz szerintetek?
2015. dec. 11. 17:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Semennyire. És a diplomába se fogják beleírni.
2015. dec. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Vannak nekem is ilyen szaktársaim. Míg ők elvégezték a BSc-t én elvégeztem az MSc-t is.

Nekem csak érthetetlen.

Az ember tanulni jön egyetemre, vagy nem? Ők meg csak szétbulizták, meg szétpuskázták az egész Bsc-t.


Ha valaki rászorul arra, hogy dolgoznia kell és ezért kicsit megcsúszik, az más.


Persze mindenki a maga szerencséjének a kovácsa. Ha neki ez így jó, hát legyen. Érdekel is engem :D

2015. dec. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

engem 3. év végén kirúgtak, 2 évet kihagytam majd újra felvételiztem, aztán még 1 év kellett hogy lediplomázzak.


na ez a gáz, nem a te eseted, de végülis a végeredmény a lényeg, hogy a végére sikerüljön. :D

2015. dec. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Legalább elvégzi, bár szerintem hatékonyabban is kihasználhatták volna az idejüket. Mert ha még legalább alaposabb szakértelemre tettek volna szert, de ilyen esetekben pont nem erről van szó.
2015. dec. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem ciki. Nekem még ennél is több időbe telt. Kicsit zavart, mert úgy éreztem nem a képességeimmel van baj, hanem rosszul osztom be az időmet, elveszek a tananyagban lényegtelen részletekben. Viszont a záróvizsga meg a szakdolgozat jól sikerült, most pedig Msc-s vagyok, azt hiszem ez már menni fog simábban :)
2015. dec. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyes szakokon kulonosen konnyu megcsuszni, illetve a legszebb amikor egy targy rogton 2 felev csuszast jelent.


Annyira nem gaz - nagyjabol mindegy hogy 60 vagy 62 evet dolgozol a nyugdijig.

2015. dec. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szakfüggő. Mérnöki/infós tárgyaknál durva a ráépülés, sokan az első évben csúsznak 1 tárggyal az első szemeszterben alapból +1 év. Meg nyilván még azokra is épülnek tárgyak, azokat is könnyű elbukni... Ott nem gáz.

Azért egy könnyebb bölcsész, gazdasági karon ez már kicsit rosszabbnak számít.

Nyilván attól is függ miért csúszol.

2015. dec. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!