Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Budapesti Fazekas Mihaly...

Budapesti Fazekas Mihaly Gimnaziumban az idegen nyelvi szintfelmero beleszamit a szobeli ertekelesbe?

Figyelt kérdés
2015. dec. 11. 22:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem, mivel tudtommal miután biztosra tutira felvettek, csak akkor írod a szintfelmérőt, kb. májusban. Legalábbis a mi sulinkban így volt.
2015. dec. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Van angol nyelvű beszélgetés biztosan (németet nem tudom én angolos vagyok) és miután felvettek szeptemberben az első angol órán mindenki ír egy konkrét szintfelmerot, hogy haladó vagy kezdő csoportba kerüljön. Mivel kötelező a második nyelv, és vannak akik németet tanultak általánosban angol helyett, van haladó és kezdő nemet csoport is, ezekből ha jól tudom az osztálytársaimtol nem volt szintfelmero. Az angol mindenkinek kötelező, ezen kívül van francia, latin, olasz, knemet, hnemet és orosz amik közül kötelező 2t kiválasztani, amelyiket szárát és 2.nyelvkent tanulni és amelyiket ahelyett ha nem jutsz be abba a csoportba. Túljelentkezés eseten pedig húznak. Én eredetileg németet akartam tanulni, de nem sorsoltak ki, ezért tanulok most franciát ami a 2.volt a listamon
2015. dec. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!