Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kerek Gimnazium, Szentendrei...

Csóka Gréti kérdése:

Kerek Gimnazium, Szentendrei Moricz Zsigmond Gimnazium, Leovey Klara Gimnazium stb. Hanyas tanuloknak van eselye, hogy behivjak szobelizni? Tobbi lent

Figyelt kérdés

Az alabbi iskolakban amiket felsoroltam min.hanyas atlaggal (nyolcadik felev)hivnanak be szobelizni es hany pontot kene elernem a felvetelin min.?

Illetve tudnatok nekem ajanlani Gimnaziumokat amikben egy negyes tanulonak eselye van,inkabb a 3.es a 13.keruletben legyen.

Es meg par szot tudnatok mondani nekem ezekrol a Gimikrol?

Nagyon szepen koszonom elore is.


2015. dec. 20. 15:24
 1/1 anonim válasza:
Kicsit késtem a válasszal. Én csak a Kereket ismerem "közelebbről.". Az hogy hányás tanulók járnak oda,attól is függ melyik osztályt jelölöd meg. Az A-ba(5 évfolyamos) szoktak nagy átlagban járni a 4-5 átlag körüli tanulók,míg a másik osztályba akár néhány kettes átlagú is előfordulhat. Kivételek persze mindig vannak. Szóval az A osztályba kell min. 4.0 átlag,a B-be meg hallottam olyat hogy valakit kettő egész vmennyivel vettek fel. Pontszámodnak minimum 60-nak kell lennie. Sok sikert.
2016. febr. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!