Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyire jo a pecsvaradi...

Mennyire jo a pecsvaradi iskola rendészeti szaka?

Figyelt kérdés
Jobb mint a mohácsi? Hányás tanulok járnak oda? Milyenek az érettségi jegyek kb? Megérné nekem oda menni ha 4-5os tanuló vagyok? Az a baj h a pécsi gimikbe nem vennének fel, a mohácsi meg tul gyenge. 2-3as tanulókat is felvesznek, tavaly 16an buktak meg matek érettségin.... Kerlek válaszoljatok, fontos!!!

2015. dec. 28. 15:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem jó a színvonal, 2-3-mas tanulók járnak oda is. Szerintem lenn esélyed bekerülni pécsi gimibe, ha 4-5 vagy. Nem az mondom, hogy tuti a helyed a Lajosban vagy a janusban, de miért ne juthatnál be a Deákba pl?
2015. dec. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Jó a Béla :) Én is oda járok. Kevés diák jár oda, így a tanárok is ismernek mindenkit. Akik általában jófejek. Persze van kivétel... szabados... :DDDDDD

Elég jó a színvonal. A szakmunkás részleg húzza leginkább le a hírnevet. Sok versenyre járunk. Amiből elég sokat meg is nyerünk. Szerintem nyugodtan próbálj meg idejönni, igaz már későn írom :D de át tudsz jönni, csak osztályozó vizsgát kell tenned :)

2016. febr. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!