Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek elég 4 hónap...

Szerintetek elég 4 hónap arra, hogy középfokú földrajz érettségire eredményesen feltudjak készülni a nulláról?

Figyelt kérdés
2015. dec. 28. 21:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. dec. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen. Csak sok idot kell bele fektetni. En 3 honap alatt akartam megtanulni angolul kb kozepfoku nyelvvizsga szintjere,ugy h egy szot se tudtam belole. Es egy angoltanar azt mondta hogy ha napi 2-3 orat felketek bele menni fog. De aztan vegul az utolso pillanatban kiderult h megse kell. Na mindegy... Az a lenyeg h a sajat anyanyelveden szerintem siman meg tudod tanulni 4 honap alatt, de attol meg ugyanugy sok idot kell ra aldozno... Es am tok logikus, mert pl a mezogazdasag meg az ipar az idojarastol meg a domborzattol fugg..
2015. dec. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!


Második, én pont így tanultam meg németül :D A kényszer rávitt, hogy 6 hónap alatt a lehető legjobb eredményt érjem el, majd miután teljesítettem, kedvet kaptam hozzá és azóta is fejlesztem a tudásom.Igen, napi 2-3 óra befektetéssel lehet gyorsan nyelvet tanulni.

2015. dec. 28. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!