Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Budapesti Szent Margit Gimnazi...

Budapesti Szent Margit Gimnazium velemenyek?

Figyelt kérdés

Kb hanyas atlag kell oda? Milyen eros a suli? Jok a tanarok?

Kb minden erdekel:)



2016. jan. 5. 17:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én sajnos nem oda jártam de nagyon szerettem volna,valami eszméletlen szép az épület, jó környéken is van, és azt hallottam hogy nem olyan erős,illetve nem olyan nehéz bekerülni :)
2016. jan. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Bekerulni mar bekerultem:) csak nem tudom h erdemes lenne atmennem...:/

Az epeulet nagyon tetszik ,de tanarokrol/kozossegrol semmit sem tudok sajnos

2016. jan. 8. 14:41
 3/14 anonim ***** válasza:

Szerintem annyira nem érdemes átmenned, régen színvonalasabb volt, most már nem annyira. A diákok elég szűklátókörűek, a tanárokkal egyetemben.

Nem olyan erős suli, elég oda 4,00-es átlag.

2016. jan. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Koszonom neked is

Mit ertesz ezen h szuk a latokoruk?

2016. jan. 8. 21:18
 5/14 anonim ***** válasza:
Hogy nem befogadóak, nem toleránsak, ha valaki más valamiben. Szóval oké, ki tudod bontakoztatni magad, de pl. "nem menő", ha van valami különleges hobbid (pl. én babákat fotózok hobbiból, ezt nem hinném, hogy elfogadnák a Margitban, amennyit én tapasztaltam onnan...)
2016. jan. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

De szerintem a kozosseget sosem lehet nagyon megmondani,mivel nem ugy veszik fel a gyerekeket

Azert koszonom a valaszodat:)

Nagyon orulnek,ha valaki olyan irna,aki oda jar/jart

2016. jan. 10. 15:20
 7/14 anonim ***** válasza:
Persze, de mondom, voltam nyílt napon, beszéltem pár gyerekkel, onnan gondolom... :S Így jött le.
2016. jan. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
89%
Szia!Én oda járok és nagyon szeretem.Az osztályom hihetetlen jo,joban vagyunk az évfolyamosztállyal is a tanáraink is jok.Nyugodtan gyere! :-)
2016. jan. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
79%
én végigjártam ott a hatosztályost, szóval van tapasztalatom, ha érdekel akkor magánvéleményként kifejtem!
2016. jan. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
100%

Szia! Én a Margitba járok, igaz most vagyok 9.-es, tehát annyira sok tapasztalatom még nincs :)

De az én véleményem az, hogy hihetetlenül jó a közösség, nemcsak osztályon, hanem iskolán belül is. A tanárok közt vannak furák is, ez tény, de melyik suliban nincsenek?

Szerintem egyébként több a normális tanár :D

Az meg, hogy szűklátásúak lennének a diákok..hát nem tudom. Én ilyet még nem tapasztaltam. :)

2016. jan. 22. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!