Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kecskemét Gamf mennyire jó?...

Beno12456 kérdése:

Kecskemét Gamf mennyire jó? Gépészménök!

Figyelt kérdés
Most fogok ebben az évben érettségizni matekból négyes vagyok kb. és még választottként informatikából fogok érettségizni. Fizikát csak három évig tanultam mert ebben az évben már nekünk nincs de abból is négyes voltam és szerettem. Kecskemétre a gamfra szeretnék járni gépészmérnökéns és szeretnék érdeklődni hogy van valaki aki oda jár és tapasztalata van róla hogy mennyire jó és mennyire nehéz. Igazából érdekelne hogy mennyire nehéz a matek valamint a tanárok mennyire segítőkészek. Kollégiumba szeretnék járni mert elég messze lakok Kecskeméttől melyik lenne a jó választás és milyen a hangulat ott. Mennyi az esélye hogy Duális képzés ben vehessek részt és tudják mellette dolgozni? Tovább tanulás szempontjából mennyire éri meg és utána mennyire lenne nehéz munkát szereznem.

2016. jan. 6. 13:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha a Mercinél szeretnél elhelyezkedni, akkor jó döntés lehet, egyébként csak lebeszélnélek róla.
2016. jan. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem tudok másik gépészmérnöki szakhoz viszonyítani.

Én építőmérnökit végeztem Debrecenben levelezőn, most csinálom a gépészmérnökit a Gamfon, szintén levelezőn.

Mindent meg lehet tanulni, de nekem nehezebb, mint a debreceni volt (bár lehet öregszem is).

2016. jan. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm ment a zöld!ha nem ezt akkor hova ajánlod hogy menjek?bme nem szeretném!:)
2016. jan. 11. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!