Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen az építészmérnöki egyetem?

Milyen az építészmérnöki egyetem?

Figyelt kérdés

Pl.

Tantárgyak?

Tapasztalatok,azoktól akik ott tanulnak/tanultak.

Nehézsége.


Köszi előre a válaszokat.:)



2016. jan. 7. 17:58
 1/4 anonim ***** válasza:
71%
Nincs ilyen egyetem. Szak van.
2016. jan. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az átlag BME-n az 5 éves képzést jó ha 7 év alatt teljesíteni tudja. Ha még ösztöndíjat is szeretnél kapni, akkor nem lesz normális párkapcsolatod.
2016. jan. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt még hozzátenném, hogy irodán belül jó ha kapsz 120 ezret, szóval annyira nem keresel vele jól, ha mellette nem projekt munkázol. Szép szakma, de itthoni megélhetés és erőfeszítés szempontjából nem éri meg. Inkább tanulj valami mást.
2016. jan. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az egyetemen kicsinálják a diákokat... gyors határidővel nagy projektek, konzultáláson pedig ha úgy van és nem tetszik a tanárodnak csinálhatod újra az egészet... szivatós... nagyon. Ha mazochista vagy ajánlom...
2016. febr. 21. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!