Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szakdolgozat védésen hogyan...

Szakdolgozat védésen hogyan köszöntöm a bizottságot?

Figyelt kérdés
Mielőtt az ember belekezd a prezentációba, valahogy köszönti a hallgatóságot gondolom, de hogyan??? Meg ha névre hívnak be és amúgy is jól ismer minden tanárom, akkor is be kell mutatkozni, amikor nyilvánvaló hogy ki vagyok, évek óta oda járok?

2016. jan. 9. 20:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem kell bemutatkozni, és nem kell köszönteni a bizottságot :) Csak kezdd el, hogy szakdolgozatom témájául ezt és ezt választottam, mert... és kész.
2016. jan. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A záróvizsga-bizottságoknak szokott külső tagja is. Ezenkívül lehetnek meghívott cégek képviselői is. Érdemes mondjuk a "Kedves Bizottság vagy Tisztelt Hallgatóság" formulát használni. A bemutatkozást szerintem el lehet hagyni, azért a prezentáció címoldalán legyen ott a neved.
2016. jan. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!