Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Károli óvónői alkalmassági...

Károli óvónői alkalmassági vizsga menete?

Figyelt kérdés
komolyan veszik nagyon az éneklést és a kottaolvassást? mert azt gyakorlom, de sajnos sose csináltam előtte és nem megy olyan jól. valaki esetleg tudna véleményt, tapasztalatot mondani? köszönöm
2016. jan. 10. 16:21
 1/3 anonim válasza:
nem nehéz. van egy éneklés része, ahol választanak a vitt 10 dalod közül és el kell énekelned. van egy beszéd része,itt nézik, hogy van e beszédhibád. és van a tesi része, ami a kondidat nézi ( nem vészes, futás,fekvőtámasz,célbadobás...)
2016. febr. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
nagy veszély úgy elmenni, hogy nem tudok kottát olvasni???
2016. máj. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én úgy voltam még februárban, de csak énekelni kellett és rendesek voltak, mondjuk a későbbiekben szerintem nem árt a kottaolvasás, egyetem előtt én is próbálom majd megtanulni
2016. máj. 26. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!