Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Közeleg felvételi, írtunk...

Közeleg felvételi, írtunk ilyen próba felvételit osztályon belül. Össz vissz 57 pontos lett, matek 23p magyar 34p. Egri Gárdony Géza Ciszterci Gimnáziumba nagyon gáz?

Figyelt kérdés
Kitűnő tanuló voltam mindig a nyolc év alatt fél évkor és év végén is. De valahogy nem fekszik nekem ez a logikai feladatsor. Kicsit izgulok a felvételi elbeszélgetés miatt, Gárdonyis tudna esetleg segíteni, hogy az utóbbi egy-két évben miket kérdeztek? Köszönöm előre a válaszokat!

#gimnázium #Eger #Egri Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium
2016. jan. 13. 19:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Annyira nem :) De jó, ha még átnézed, hogy miket rontottál, hogy élesben 2-3 pontot azért tudjál javítani.

A Gárdonyiba eléggé számítanak a jegyek is szóval azzal felhúzod.

Szerintem fel fognak venni.

Sok sikert!

2016. jan. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Én is ugyan ez vagyok amit leírtál... 8 éven át kitűnő voltam, de nekem se mennek nagyon ezek a logikai feladatok :(remélem a magyar lesz vagy 40 pont a matek meg 30.... Nagyon félek én is a központitól,én is a gárdonyiba szeretnék menni :3
2016. jan. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#1 Szerintem is a jegyek számítanak, te hanyadikos vagy és milyen tagozatos?

# Te melyik tagozatra jelentkezel? Hogy érzed, hogy sikerült a felvételi? magyar annyira nem volt nehéz...matek huu brutális volt

2016. jan. 16. 18:02
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem járok a Gárdonyiba
2016. jan. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

jaa értelek

nálunk megjöttek az eredmények maradt az 57 pont, csak matek 22p, magyar 35

reméljük elég lesz

2016. jan. 22. 17:57
 6/6 anonim válasza:
11.es Gárdonyis vagyok :) No para, 55 pontos központival jutottam be a 42. helyen, simán bent vagy. A szóbelin szinte mindenki max pontot kap ha van jó kommunikácios képességed és nem áll messze tőled a hit. Simább mint gondolnátok, könnyebb mint a Dobó
2017. jan. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!