Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hány pontos felvételit kellene...

Hány pontos felvételit kellene írnom minimum, hogy felvegyenek a budapesti Ady Endre Gimnáziumba?

Figyelt kérdés
Van itt valaki aki tudna segíteni? Eléggé Félek, de szeretnék egy pontot amibe belekapaszkodhatok. Ha van aki oda jár, azt hány ponttal vették fel? Meg esetleg ha tudna, az iskolarol es meselhetne. Voltam nyílt napon, nekem nagyon tetszett, de azert megis mas egy tanulotol hallani. :)

2016. jan. 15. 06:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Jegyek: 4,00 átlag körül

Központi: nem nagyon számít, de jó lenne minimum 50 felett megírni.


Ne félj, ennyi biztosan meglesz, ha gyakoroltál eleget :)) Ha úgy érzed le fogsz blokkolni, csukd be a szemed, számolj el 10-ig és nézd meg újra a feladatlapot.

A magyarnál azt ajánlom a szövegértéssel kezdj, az aránylag sok időt vesz igénybe.

A mateknál is a nehezebb feladatokkal, ha nem megy rögtön, akkor lépd át, majd vissza a könnyebb feladatokhoz, így biztosan marad még időd visszatérni a kimaradt feladatokhoz.


Sok sikert!

Ha van konkrét kérdésed az Adyval, vagy bármelyik sulival kapcs., nyugodtan írj privátot, tájékozott vagyok.

Egy ismerősöm jár az Adyba, most 8.-os ott a hatosztályos tagozaton, és 66 pontos központit írt anno. De kb. ő írta a legjobbat az osztályában :D

2016. jan. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2016. jan. 15. 23:09
 3/6 bodrogiedit válasza:

Szia!

Tudnál az Ady gimnáziumról valami infót irni. Milyen iskola? Erős, közepes? Tanárok, diákok? Oktatás színvonala? Lányomnak tetszene, de semmi infónk nincs róla. Nyílt napra nem tudtunk menni. Várom gyors válaszodat vagy másokét.

Köszi

2016. jan. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Közepes iskola. Vannak jobb tanárok és vannak rosszabbak. Inkább humán és nyelvi orientáltnak mondanám, habár van biológia tagozata is. A közösség átlagos, vannak klikkek, de mindenki meg tudja találni a klikkjét. Iskolai program szinte semmi sincs, az osztály néha napján elmegy színházba, múzeumba kb. ennyi.
2016. jan. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Engem anno 6 éve 62 pontos kozponti felvetelivel felvettek human tagozatra. En szerettem oda jarni, bar a suli erosen human beallitottsagu -a biosz tagozat ellenere is. A turacsoport k..va jo, ha felvesznek, menj :D

2 eve vegzett Adys

2016. jan. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Összesen a központival eggyütt tehàt a szóbeli vel meg a vitt pontokkal mennyi ponttol tudok bejutni ?

Mennyi ponttol hîvnak be szóbelire?

2016. dec. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!