Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » MI a véleményetek a Vörösmarty...

Anycha kérdése:

MI a véleményetek a Vörösmarty Mihály gimnaziumrol? Es a Szent Laszlo gimnaziumrol? Melyiknél van jobb oktatás?

Figyelt kérdés
Es melyiknél van jobb média oktatás??milyenek a tanárok?közösség?ugy az egesz??

2016. jan. 15. 16:52
 1/5 anonim ***** válasza:

A Szent Lászlóban :)

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__magyar..

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__magyar..


Itt olvashatsz Lászlósoktól a médiás képzésről :)


A Vörösmarty kétségtelenül gyengébb. És a közösség is jobb a Lászlóban.

2016. jan. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Én voltam nyílt napon a Lászlóban és nagyon tetszett. Az oktatás és a közösség is szuper. Ismerek több embert is aki oda jár és imádják!!
2016. jan. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Szia!Én Vörösmartyba járok és szerintem az egyik leges legjobb iskola.Rengeteg program van a tanárok kedvesek,de oly annyira,hogy a folyosón megölelik a diákokat és megkérdezik,hogy van stb... Bár nem médiás vagyok,de nem egyet ismerek és azt mondják,hogy nem gondolták volna,hogy ennyire mély és jó a képzés.Volt is olyan aki a Szent Lászlóba járt,de átjelentkezett,mert nem tetszett neki,itt viszont nagyon jól érzi magát.Az oktatás nagyon jó egyedül a fizika az ami tanár függő.Szóval van amelyik csak leadja az anyagot,de semmi.Ettől eltekintve az egyik suli, és még nem említettem hány híres ember járt oda. :)
2016. jan. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is Vörösmartys voltam és mindenképp ajánlom,csak úgy mint az előttem szóló. Drámás/médiás tanárok szerintem nagyon jók,plusz a természetudományos tanárok is(biosz,kémia,földrajz extrán,matek/fizika kevésbé). Nyelvisek annyira talán nem,ott 1-2 jó van,többi borzalom. Magyar változó. A közösség nagyon jó,tényleg nagyon baráti a viszony tanár-diák között (Néha túlságosan is,tapasztalat:D),én nagyon szerettem az atmoszféráját a sulinak,rendkívül nyitottak a diákok egymásra meg úgy egyébként is egy elég liberális szellemű iskola. Tanulás szempontjából nem túl megerőltető,de nagyon kellemes 4 éved lenne ott szerintem:)
2016. jan. 26. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Médiás vagyok a Vörösmarty-ban és nagyon imádom. Az iskolának van egy hangulata, amit minden diák imád. A tanárok többnyire jók, néhány kivétel van. Sok programot szervez az iskola, színesek, érdekesek. Én mindenképp csak ajánlani tudom.:)
2016. febr. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!