Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tudnátok ajánlani gimnáziumoka...

Vanda122 kérdése:

Tudnátok ajánlani gimnáziumokat? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval, még van egy évem, de azért keresgetek gimiket. Konkrét elképzelésem nicnsen de inkább humán beállítosttságú vagyok. 4,5 kb a félévi jegyem most, Kispesti,Budapesti gimnáziumokat szeretném ha ajánlanátok szakkal együtt :) És azt is elmondhatnátok hogy kb miylen az a gimi! Túl erős gimiket nem várok, mármitn a jegyemhez megfelelően.És aki már túl vana felvételin mesélne róla, myilen volt?! stb

#felvételi #kispesti gimik
2016. jan. 15. 21:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Kispesten a Károlyit ajánlanám. Elég erős, de szerintem pont megfelelő a jegyeidhez.


A következőket megnézheted még:

Veres Pálné Gimnázium, Berzsenyi Dániel Gimnázium, Babits Mihály Gimnázium, Szent László Gimnázium, Leövey Klára Gimnázium, Vörösmarty Mihály Gimnázium :)

2016. jan. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az idei nem volt olyan rossz :D kb. 80 pontot írtam
2016. jan. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A magyar szerintem nem volt olyan nehéz, viszont a matekkal megküzdöttem. Kb 70 pontosat írhattam. Én a Trefortot javaslom. Eddig csak jó tapasztalataim vannak az iskolával kapcsolatban. A tanárok, diákok kedvesek. Viszont.. Szűk a suli kapuja. x'D Vagy csak én szoktam meg a mostani iskolámnak a nagy kapuját. :D
2016. jan. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A Trefort sajnos csak hatosztályos, ha jól értettem, a kérdező most 7.-es.
2016. jan. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, igen még csak 7.-es vagyok! A Szent László tömegkom-ba szeretnék menni. Csak nem tudom hogy oda miylen pontokkal vezsik fel az embreket, aztmodnják hogy oda (a tesóm is oda járt csak ő nem erre a szakra) hogy könnyű bejutni cska bennmardani nehéz mivel sok plusz dolgod van a médiával akpcsolatban. Bár én élvezném, szóval azt bevállanám. Csak ott 5 6 7 évvégit és 8 félévet néznek. Viszont nekem az 5.-s lett a legszarabb 3 db 3-asom volt sok 4-esem meg 5-ösm. 6.-ban jeles voltam 7.-est meg tudjátok 4,5 szeretném 7 évvégére és 8 félévére ezt hozni. Akkor bekereülhetnék?
2016. jan. 16. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!