Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Matematika központi felvételi!...

Matematika központi felvételi! Másnak se ment?

Figyelt kérdés

Számomra nagyon nagyon nehéz volt, pedig amiket próbából írtam, nem lettek rosszak (30 pont felett), ez viszont siralmasan ment, úgy érzem. Neketek is gondot okozott, vagy egyszerűnek találtátok? Írjátok meg azt is, hova akartok menni.

Én a budapesti Teleli Blanka Gimnáziumba akarok menni, hát remélem, sikerülni fog...



2016. jan. 16. 13:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nekem is nehezen ment, de főleg az idővel volt bajom. A magyart és a matekot is nagyon elrontottam.

Amiket próbából írtam azok együtt 80-90pont felettiek voltak.

Én a budapesti Szent Lászó Gimnáziumba akarok menni, de ezek után ezt el is felejtehetem.

2016. jan. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nekem is nagyon rosszul ment, a magyar tűrhető volt
2016. jan. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem is ritka sz*r lesz (már bocsi). Pedig a régebbi felvételiknék 45 körül értem el a pontokat. És rengeteget gyakoroltam. Amikor be kellett adni majdnem bőgtem..de vmennyire sikerült lenyugodnom.
2016. jan. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nekem se lettek túl jók...másra számítottam

Sokkal könnyebbek voltak az eddigiek

A matek 38 körül, magyar kb 40

Én a tóth árpád gimibe szeretnék majd menni matek fizikára....nemtudom hogy mi lesz

2016. jan. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Én is rengeteget gyakoroltam, vagy tíz feladatlapot megcsináltam, úgy éreztem, nagyjából kiismertem a feladat típusokat, de hát ez a mai nagyon durva volt. El is vagyok keseredve rendesen.
2016. jan. 16. 15:51
 6/12 anonim válasza:
Én matekból legalább 25 lapot megcsináltam. Az osztályból én vagyok az egyik legjobb matekos. Borzalmas volt. 2 ismeretlenes egyenlet,és az utolsó feladat volt a legnehezebb szerintem.
2016. jan. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
kitnő vagyok és az évfolyamból a legjobb matekos. ha lesz 25 pont már örülök... a magyar se lett jó kb 38 pont
2016. jan. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
*bocs a billentyüzet nem ír hosszú ü-t
2016. jan. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Matekbol kb.25 pontot ertem el,annak ellenere,hogy amiket eddig irtam mindig kb.35 pontosak voltak.A magyarom nagyon jol sikerultn 5 pontot veszitettem. Sajnos a feladatok nagyon nehezek voltak, az ido pedig keves volt!
2016. jan. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Szerintem is rémesen nehéz volt a matek. Itthon én is 30-35 közöttiket írtam és hibátlan magyarokat. Ehhez képest, szörnyen sikerült....

Nem tudom, hogy mi lesz... Eredetileg a Berzsenyibe akartam volna menni, de most azt hiszem, hogy én is a Telekit célzom meg.

Nem tudom, hogy Ti hogy vagytok vele, de én nagyon el vagyok keseredve...

2016. jan. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!