Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nektek hogy sikerult a kozpont...

Nektek hogy sikerult a kozponti felveteli (2016)?

Figyelt kérdés
Szerintem nehez volt a matek ,es a magyar sem volt olyan konnyu..
2016. jan. 16. 13:21
1 2
 11/17 anonim válasza:
Szerintem elég nehéz volt. Ötös tanuló vagyok megcsináltam az eddigi feladatlapokat is, de szerintem ezek nehezebbek voltak az eddigieknél.
2016. jan. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
A matek nekem kb 22 pont, a magyar 40 körül, a matekban most a 10. nagyon nehéz volt..
2016. jan. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
100%

Én is meglepődtem a matek lapon. Nagyon sok feladat volt ami nem is hasonlított az előzőkhöz, ezen kívül nagyon sok "csavar" volt benne ami miatt el lehetett rontani. Én kitűnő tanulóként (eléggé erős ált. iskolában) nem tudtam "rendesen" megírni pedig tényleg rengeteget tanultam rá. És ezeket a sorokat nem önfényezésből, hanem egyszerűen azért emeltem ki , mert nem tudom hogy mennyit kéne tanulnia, egy gyereknek hogy megtudjon felelni az

elvárásoknak! Nem értem, hogyha ennyi energiát fektet bele annyi diák akkor mégis miért nem tud jól teljesíteni. ( persze nem csak a lapon múlik ,hanem azon is mennyit stresszel előtte az ember) Szerintem kicsit többet várnak el legtöbbünktől, mint amennyit véghez tudunk vinni.

2016. jan. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
100%
Én azt nem értem hogy ennek mi értelme? Mégis mi? Hogy ilyen rohadt nehézre megcsinálják? Ígyis sok pánikos ember van(sajnos köztük én is) és ezzel még csak növelik. És amagyar is ez a törökös meg a svédes meg franciás ez nem a tudást méri fel amire tanultunk. Hanem ha nem ugrik be elsőre 20 perc múlva sem fog. Matek is csak elkeserítőnek és rossz kedv csinálónak volt jó.
2016. jan. 17. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
100%

Igaza van az előttem szólóknak.

Nem egy jól tanuló osztálytársam jött ki sírva, meg teljesen letörve a teremből.

Mindenki retteg, hogy mennyire szúrta el a továbbtanulását, a további életét. Én sem vagyok másképp. A matekban, az egyik legegyszerűbb feladat volt eddig a diagrammos, hisz többnyire csak leolvasni kellett. Életmentő volt mindenkinek a környezetemben, egy kis egyszerű feladat. A mostaniban meg pár nem annyira jól teljesítő társam méltatlankodott, hogy az eddigiekre egyáltalán nem hasonlítottak a feladatok, meg sem tudták oldani.

Rengeteget készült szerintem mindenki. Legjobb tudása szerint írta meg, végig parázta az elmúlt napokat. És akkor egy szomorú kudarc érzésével lett több! Nem tudom miért jó letörni a diákokat, vajon miért kell bele tenni olyan feladatot mint a 10-es? Mert hogy órán ilyen feladattal nem találkoztunk az elmúlt 7, 5 évben az is biztos, de még csak a töredékével sem.

2016. jan. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Teljesen igazatok van:(

En sem ertem ,es en is nagyon levagyok torve:((

Rengeteget keszultem ra, nagyon sok idom elment vele, es ugy erzem hogy a semmiert...

2016. jan. 17. 09:45
 17/17 anonim ***** válasza:
A matek az kriminális lett rairtam a nevemet es azt hittem haza futok...:( teljesen egyet értek sz előttem lévőkkel mi értelme? Jartam matek tanarhoz elokeszitore korrepetalasra es persze a semmiért... Volt egy olyan feladat valamelyik évben h válaszd ki melyik diagram a helyes es minden diagramnal máshogy voltak jelölve es ez egy feladat volt... De mindegy es a matek tanárom fogta a fejet h minek ilyet bele rakni a gyerek mar majdnem bepisil a felvételi miatt es akkor meg igy is szivatjak a jo népet? Nalunk nagyon sokan sírva jöttek ki en megvártam míg haza ertem es otthon sirtam es ugy érzem h elrontottam az egesz eletem... :(
2016. jan. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!