Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nagyon elrontottam a központim...

Nagyon elrontottam a központimat de azért megkérdezem hogy szerintetek a budapesti Berzsenyi Dániel gimibe 46 pont vitt ponttal és kb.62 pont írásbelivel fölvennének e engem?

Figyelt kérdés
A francia-angol szakra jelentkeznék....Ha esélyem sincs akkor esetleg mondanátok olyan sulit ahova ezekkel az eredményekkel felvennének?
2016. jan. 16. 14:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Tavaly a ponthatár 118 pont volt, hozott pontok + írásbeli. Ahhoz 46 hozott ponttal 72 pontos írásbeli kellett.

Biztos nem lesz annyi? Még ne gondold, hogy minden veszve van, lehet, hogy csak te érzed úgy, hogy rossz lett.

Amúgy nagyon ajánlom a humán tagozatot is, oda csak 60 pontot kellett írnod, hogy 46 hozott ponttal behívjanak szóbelizni.

2016. jan. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A francia szakra? Amúgy 72 pontot tuti nem értem el... 😭 Magyar szakra nem szeretnék menni...se latint nem akarok tanulni és töriből meg olyan szar vagyok,hogy a szóbelim tuti nem lenne jó
2016. jan. 16. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!