Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha 71 pontos felvételit...

Ha 71 pontos felvételit írtam, mennyi esélyem van bekerülni a győri Révai Miklós Gimnáziumba?

Figyelt kérdés
Legalább a szóbeli részére

2016. jan. 16. 15:14
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem van esélyed, de azt nem tudom, mennyi. Hát nézd meg, miket írnak itt (is), hogy mennyire rossz lett. Szerintem országszerte lett ilyen gáz. (Nekem is elég gyatra lett...) Sok sikert. :d
2016. jan. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem irni, hogy 6osztályosba
2016. jan. 16. 17:16
 3/7 anonim válasza:

A Révai béna. Kazinczy4ever

A viccet félretéve szerintem van esélyed, bár nem tudom h a 6odikas felvételi milyen nehéz volt, a 8asra mindenki azt irta h nehéz. Ebből kiindulva van esélyed, de ki tudja... Sok szerencsét! ;)

2016. jan. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszi a választ:)

Amúgy tesóm a Kazinczyból ment át a Révaiba és nem bánta meg. De szerinte mindkét suli országos szinten kimagasló:)

2016. jan. 17. 08:03
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha amúgy kitűnő vagy akkor pont az alsó határ közelében mozogsz, de nagy eséllyel behívnak szóbelizni. Ott viszont pár embert mindenképp meg kell előznöd, hogy bekerülj. Természetesen minden a többi jelentkező teljesítményétől függ, (pl. van aki még meg sem írta, mert pótot ír) vagy máshol írta meg. Kezdj el (vagy folytasd) a készülést a szóbelire, pl. töriből kb. 3 perces önálló felelet az elvárás.
2016. jan. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Felvettek?
2016. ápr. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nem. 40. lettem, 32 diakot vettek csak fel
2016. máj. 23. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!