Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kinek hogy sikerült a 2016-os...

Kinek hogy sikerült a 2016-os központi irásbeli?

Figyelt kérdés

2016. jan. 16. 19:08
1 2
 11/13 anonim válasza:

Kedves utolso gondolom te egy kis varosi diak vagy nagy aggyal!!

Orulj az eszednek,de komolyan!

Nem mindenki lehet ennyire okos,de ezt te csak azert mondod mett neked jol sikerult es nem azert mert igazad van!

Tudod nekem szuk 3honapom volt arra h a 8ev alatt tanultakat (kellett volna tanulni,csak a mi oktatasunk egy nagy kalap sza*)

Kellett ujra megtanulnom,ennek ellenere buszke vagyok a teljesitmenyemre! Foleg a matekomra!

2016. febr. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Amúgy a magyart egy kis józan paraszti ésszel meglehetett jól írni😂😂 A ponthatárok lejjebb vivésében meg ne nagyon reménykedjetek.A tavalyi, tavalyelőttiek se írtak jobbat vagy rosszabbat mint ti😂

Matek 34 Magyar 44

2016. febr. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
igen amúgy, teljesen igazad van. :) akik jók magyarból, azoknak könnyen kellett volna, hogy menjen, de természetesen nem olyan egyszerű ez, vannak, akik lesokkolnak, vagy ilyesmi. Meg olyan is van (például én), aki beül úgy, hogy áhh hát én mindent tudok, úgysem fogok hibázni, nagyon jó lesz...na az is megszívja. És nem, nem lett nagyon jó. xD
2016. febr. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!