Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mekkora az esély arra, hogy...

Mekkora az esély arra, hogy az SZTE-n a proramtervező informatikus szakon minimumhoz közeli pontszám lesz?

Figyelt kérdés

Az előző pár évben a minimum pontszám volt a felvételi pontszám.

Tavaly is csak azért vitték fel 260-ról 280-ra, mert jogszabályt hoztak rá (a jelentkezők pontjai alapján ha marad a 260, akkor szerintem kb annyi lett volna tavaly is).


Gondolom most se akarnak kevesebb helyet indítani, mivel egyre nagyobb hiányszakma az informatikus.

Szubjektív véleményt kérnék arról, hogy mekkora a valószínűsége annak, hogy 330 ponttal fel fognak venni a szeptemberi képzésre?

Én az eddigi tendenciák alapján 95%-ot mondanék.

(Még most csinálom majd a nyelvvizsgát, azzal együtt nem lenne kérdéses a dolog, de azért minden 2 esélyes, és szeretnék a legrosszabb esettel is számolni.)


Ha valaki szerint nem ennyi az esély, akkor tudná indokolni, hogy szerinte miért/mi alapján gondolja úgy?


2016. jan. 17. 15:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem vagyok matematikus, se jós, de ez pont azok a szakok közé tartozik, ahová (aránylag) egyszerű bejutni, mert nem voltak és szerintem nem is lesznek nagyon magasak a ponthatárok. Viszont sok embert felvesznek és sok ki is esik.. tehát szerintem nem kell aggódnod, mert tavaly az Eltén volt 335 pont.
2016. febr. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!