Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen Iskolákat ajánlanátok...

Energy500 kérdése:

Milyen Iskolákat ajánlanátok itt Debrecenbe egy 4-es átlagú tanulónak?

Figyelt kérdés
Legelőször a Bethlen Gáborra gondoltam de nem nagyon tudom hogy oda jó lenne e egy 4 sel elmenni

2016. jan. 18. 14:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Csokonai, Medgyessy, Bethlen
2016. jan. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Csokonai? Bethlen? Haha jó vicc... Sajnos az én átlagom is 4.1 volt. Talán a Medgyessyt megpróbálhatod. Tudom hogy rossz érzés ezt hallani de nagyon jó felvételi kell ha csak 4-es az átlagod.:(

És 4.1-es átlaggal és 65p-tal 173. voltam a Csokonaiban és 196.(!!!!) a Bethlenben. Szóval lehetetlen volt h felvegyenek. A medgyessyt én nem írtam be de a barátnőm igen és ő 4.3-as átlaggal 72p-tal bejutott. Bár mondjuk ő úgy csinálta hogy minden létező szakot beírt. Oda vették fel ahova a legkevesebben jelentkeztek. Most én az Irinyibe járok turisztikára. Nem rossz suli de közel sem jó.

2016. jan. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Elozo,ez nyilvan minden evben mas. Van olyan ismerosom a Csokonaiban, akinek a 4.0-t sem erte el az atlaga. Ja,meg amugy is egy csomoan kiesnek, a Csokit sok jo tanulo beirja utolso helyre.
2016. jan. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!