Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nagyon fontos, nem tudok...

Nagyon fontos, nem tudok választani! Melyik a legjobb?

Figyelt kérdés

Nem tudom eldönteni, hogy melyik lehetőség a legjobb a jövőre nézve, már egy jó ideje ezen kattog az agyam. Mondnátok véleményt, vagy sorrendet, hogy melyik kombinációt érdemes elvégezni?

1. Nemzetközi gazdálkodás bsc + pénzügy msc

2. Nemzetközi gazdálkodás bsc + gazdinfo msc

3 Pénzügy és számvitel bsc + gazdinfo msc

4. Pénzügy és számvitel bsc + biztosítási és pénzügyi matematika


A válaszokat előre is köszi!



2016. jan. 18. 16:53
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem itt senki sem lát a jövőbe. Egyenlőre elég csak a bsc-t eldöntened. Két nyelv, középfok szakmaival bővített, magasabb bekerülési ponthatár: NG.

Jó vagy matekból, csak egy nyelv, alacsonyabb ponthatár: PSZ. Mind a kettő attól függ, hol fogsz dolgozni, melyik cégnél. Mindkettőre van kereslet.

2016. jan. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Az első már jól kifejtette, hogy először az alapszakot határozd meg a képességeid szerint.

Én a helyedben az 1. és a 3. közül döntenék, annak függvényében, hogy a közgadaságtan vagy matematika és számvitel érdekel e jobban.

2016. jan. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De épp ez a baj, hogy a nyelvek is nagyon mennek, meg a matek is :/ így nem tudom
2016. jan. 20. 12:37
 4/10 anonim ***** válasza:
Akkor miért nem mész gazdaság elemzésre?
2016. jan. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az többet érne ezeknél? Úgy tudom ahhoz mindenféleképpen szükséges a mesterképzés mert anélkül nehéz elhelyezkedni
2016. jan. 20. 14:03
 6/10 anonim ***** válasza:

Egy biztos kérdező:

A Penzügy és számvitel BSC vagy vagy Nemzetközi gazdálkodás BSc édeskevés egy jó gazdinfó MSC-hez, és biztosítási és pénzügyi matekra is többnyire azok a matematikusok mennek, akiket ez a vonal érdekel, mert ott a matek nem csak "könyvelésről" szól, hanem komoly matematikai modellek kiértékeléséről..

Nem akarlak nagyon elkeseríteni, de az utolsó 3 lehetőség elég komolytalan kombináció...

2016. jan. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Egyelőre azt néztem, hogy elfogadják a gazdinfóhoz, és biztosítási matekhoz a pénzügy-számvitelt, a nemzetközi gazdálkodást pedig csak kreditelfogadtatással. Ezért gondoltam, hogy lehetséges kombináció. De ezek szerint nem annyira nyerő
2016. jan. 20. 14:24
 8/10 anonim ***** válasza:

Elfogadni elfogadják, de állítom, hogy megfelelő alapok nélkül nagyon szenvedős lesz..

Sok tárgyat kell majd utólag pótolnod és MSc egy részében fogalmas sem lesz, hogy mit jelent az amit tanulsz így nagyrészt csak magoldni tudod majd..

Gazdinfó(MSc)-hoz és Biztosítási és pénzügyi matematika(MSc)-hez leginkább Gazdinfó(Bsc), Mérnök Infó(BSc), de leginkább Matematika(BSc) illeszkedne legkönnyebben...


#6-os voltam.

2016. jan. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ :), akkor lesz még min gondolkozni.
2016. jan. 20. 14:40
 10/10 anonim ***** válasza:
Gazdinfó Bsc-t nagyon tudom ajánlani, az már önmagában is egy elég keresett szakma a pesti cégeknél. Azt nem tudom melyik egyetnek jó ez a szakja, annak néz utána.
2016. júl. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!