Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van esélyem a Budapesti...

Van esélyem a Budapesti Madach Imre vagy a Deáktéri Gimnáziumba? Kémiából, biológiából, nyelvtanból és angolból (nekem a német az első nyelv, angolt csak heti egyszer szakkörként tanulom) leszek négyes.74pontom lett az írásbelin.

Figyelt kérdés
A Madach Imre Gimnáziumban a német haladó angol kezdő 5évfolyamosra vagy német haladó angol kezdő 4évfolyamosra szeretnék menni. A Deák Tériben pedig a németes osztályba. (Ha ezekbe nem vesznek fel beírtam még a Kölcsey-t is, de jobban szeretnék ezek közül valamelyikbe, szóval van esélyem?)

2016. jan. 19. 10:54
 1/7 anonim ***** válasza:
A Madachba ha jól szóbelizel akko biztos van.Én úgy tudom, hogy a Költseyben nem lehet felvételizni csak angolból
2016. jan. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Van egy francia kéttannyelvű osztály, ott csak magyarul kell szóbelizni. És a Deák Téri?
2016. jan. 20. 16:25
 3/7 anonim ***** válasza:
Tekintve, hogy idén nehéz volt a felvételi... én 78ponttal tavaly utolsók között kerültem be, ugyanabba a kezdő angol haladó német osztályba, de imádom, nagyon jó, sok sikert neked, ha felvesznek találkozunk gólyafogadón!:)
2016. jan. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
5 évfolyamos képzésen vagyok*
2016. jan. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Közel hibátlan szóbelivel van esélyed szerintem:)
2016. jan. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
A Deák Térre szerintem van esélyed. Készülj, hogy ha németre vagy angolra szeretnél menni, akkor az adott nyelvből kell szóbelizned, plusz magyarból is kérdezgetnek. Szerintem nagyon jó suli, nagyon ajánlom. Esetleg, ha nagyon szeretnél odamenni, van még matek és biosz-kémia szak.
2016. jan. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A Deáktéri nagyon rossz iskola...

Hogy viheti bárki oda a gyerekét?


Olvastátok hogy miket írnak róla?

Hogy tönkreteszik a gyerekeket?

2017. márc. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!