Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A 41 pontos írásbeli felvételi...

A 41 pontos írásbeli felvételi elég egy gimibe? (Ehhez még hozzámegy az szóbeli, illetve a vitt jegyek, + 20-30 pont lelkészi ajánlás ) Szerintetek?

Figyelt kérdés

2016. jan. 21. 14:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ melyik gimibe. De szerintem nagyon kevés hogy 100 pontból 41 lett. Viszont ha jó lesz a szóbeli akkor még lehet esélyed. És ha még kapsz plusz 20-30 pontot akkor simán bekerülhetsz.
2016. jan. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

mármint összesen ennyi?

szerintem esélytelen , max valami olyan gimibe lenne elég, aminek csak a nevében van a gimi szó, de valójában nagyon alacsony szinvonalú.

egy normális gimnáziumba legalább 150-160 pont kell, de inkább több. (összesen)

2016. jan. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mármint az írásbelim ennyi kb és még megy hozzá 20 vagy 30p pont :) szóval olyan 60-70 pontom lesz + a szóbeli meg a vitt jegyek
2016. jan. 21. 14:58
 4/7 anonim válasza:
100%

Szia!

Szerintem inkabb szakkozepiskplt jelolj meg :) (kb.83 pontom lesz tehat en is ezt tettem)

2016. jan. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hogy pontoznak ott, ahova menni szeretnel, de ha mondjuk ossz 200 pontot lehet osszegyujteni akkor te mar 59 pont hatrannyal indulsz. Ebbol meg lejonnek a vitt jegyeknel es a szobelinel elveszitett pontjaid, mar ha egyaltalan behivnak szobelizni. Nem azt mondom, hogy ne probald meg, mert lehet hogy pont belefersz a ponthatarba, de mindenkepp irj be egy olyan gimit vagy szakkozepet ahova szinte teljesen biztos hogy bekerulhetsz:) Sok sikert a tovabbiakhoz! Es ne aggodj, mivel eleg alacsony lett az atlag, ez nem szamit olyan nagyon veszesen rossznak. :)
2016. jan. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ma tudtam meg,hogy több lesz mint 41 kb olyan 50 vagy picit több és ahova megyek oda a vitt jegyek duplát érnek :) és köszönöm a válaszokat
2016. jan. 22. 14:29
 7/7 anonim válasza:
Sikerült a felvételid? :)
2016. dec. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!