Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van valamennyi kis esélyem...

Van valamennyi kis esélyem bekerülni a debreceni TÁG-ba?

Figyelt kérdés
Összesen 50pontom lett. Rettentően szégyellem magam, de rettentő nehéz volt. Itthon mindig 80körülieket írtam ezt nagyon elrontottam. Egyébként jó tanuló vagyok 4,6-,4,7 az átlagom. Max pontos szóbelivel és egy olyan 46kb hozott jegyekkel lenne valami esélyem? Lehetséges hogy lejjebb viszik a pontokat? Merz úgy hallom mindenkinek rossz lett..

2016. jan. 21. 20:02
 1/5 anonim ***** válasza:

szia


Rengeteg infóm van ezzel kapcsolatban , van egy pár kiemelkedő 70-80 pontosok, de közel sincsenek annyian mint az előző években.

Az iskoláknak meg kell tölteni a férőhelyeket, nem szabhatják meg hogy X ponttól hívnak be szóbelizni mert mi van ha csak feleannyi gyereket tudnak a pontok alapján??

Nyugi van! Hallottam olyanokról akiknek 40 körül van és a Kossuthba mennének és kitűnők....de a Fazékból is jöttek ki sírva kb. 50 pontosok....

Hajrá!!!!!!

2016. jan. 22. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
még valami: a gyerekek nagy része kb. 20 pontot vesztett (vagy még többet) ezzel a nehéz feladatsorral az előző évekhez viszonyítva..
2016. jan. 22. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

le leszek pontozva,de nem értem,mi ez a nagy hiszti...ugyan én nem most írtam,de egy barátnőm testvére(aki hozzátenném,nem is kitűnő) 80 pontot írt.egy másik nyolcadikos ismerősöm 75-öt.

bár ők mindketten a Fazékba szeretnének menni.

2016. jan. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Első hsz vagyok, én is ismerek olyat aki 70 pont felett írt, nem mondom hogy mindenkié gagyi lett...csak azt hogy most nincsenek annyian a 70-80 pontosok mint az előző években.
2016. jan. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem a tavalyi jóval nehezebb volt. Szubjektív.
2016. febr. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!