Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 73 pontos központi eredmény...

73 pontos központi eredmény és 4,8, átlag elég a Városmajori (Matek), Móricz gimnázium (Matek) -ba? 2015. -ben mennyi volt a szóbeli ponthatár?

Figyelt kérdés
2016. jan. 22. 21:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Városmajoriba még talán épp becsúszhatsz, főleg, hogy most rosszabbak az átlagpontszámok, Móriczba tuti behívnak.
2016. jan. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Városmajoriba kevés, Móriczba OK.
2016. jan. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ha 8. osztályos vagy, akkor nagyobb az esélyed, mint ha 6-os. Szerintem nagyon közel leszel a ponthatárhoz, azt viszont nem tudom, hogy pont alatta vagy felette. Sok függ az átlagtól, vagyis a többiek pontszámától. Tavaly úgy emlékszem, hogy magasabb volt a ponthatár, mint szokott, mert akkor könnyebb volt a felvételi és sokan értek el magas pontszámot. (Szerintem 76-77 volt) Az ideit meg majd meglátod, bár több remény lenne egy jeles átlaggal
2016. febr. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
#3-as vagyok, a Móritzba biztos bejutsz, bár azt nem ajánlom
2016. febr. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen nyolcadikos vagyok... Városmajoriba szeretnék jobban,remélem az idén lejjebb viszik a ponthatárokat.
2016. febr. 10. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!