Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miben különbözik az előzetes...

Miben különbözik az előzetes tárgyfelvétel a rendes regisztráció hetitől?

Figyelt kérdés

Már majdnem két hete van előzetes tárgyfelvétel, de a vizsgáimmal mostanra végeztem, ezért csak most tudtam nekiállni felvenni a tárgyakat, de az órarendem katasztrofálisra sikerült, mivel minden fix létszámos hely betelt, és, hogy ne ütközzön semmi csak így tudtam megoldani.

A kérdés az, hogy regisztrációs héten újra fel kell-e venni a tárgyakat, és ez által van-e esélyem egy új órarendet összeállítani, vagy marad mindenkinek amit összeállított és csak kisebb változtatásokat lehet beiktatni?



2016. jan. 22. 22:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak kisebb változtatásokat lehet megejteni majd, szívás :(
2016. jan. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Uhh :/ köszi a választ. Ezek szerint csak azok tudnak rendes órarendet összeállítani, akik hamar végeznek a vizsgáikkal azok közül amelyikre a következő félévi tárgyak előfeltételei.
2016. jan. 22. 22:24
 3/5 A kérdező kommentje:
*amelyek
2016. jan. 22. 22:25
 4/5 anonim ***** válasza:
45%
Attol meg felvehetted volna a targyakat, hogy nincsenek meg a vizsgaid. Asszem csak a raepulosoket nem lehet, de abbol meg annyira nincs sok, azokat altalaban azert ajanlatos hamar megcsinalni. Kisebb valtozasok lehetsegesek, szoktak regheten meg vmennyire novelni letszam keretet ha beteltek vagy majdnem beteltek a helyek (ami problamasabb azok a szamitogepes orak). Ha mas nem irj nehany tanarnak hogy lesz-e letszam bovites, max visszairja hogy nem lehetseges es probald meg facebook csoportban elcserelni. Sok mindnet ezen kivul nem tudsz csinalni, neptunt csekkolt folyamatosan hogy van-e valtozas, szoktak ilyenkor meg leadni nehanyan orakat vagy mas idopontot felvenni.
2016. jan. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amugy ez a 3 evem az egyetemen de meg mindig nem ertem miert van ez az egesz :) Tavasszal oke, majus-junius kornyeken fel lehet venni az orakat, majd nyaron marad es regheten lehet varialni, de ilyenkor semmi ertelme, mert kb a regheten hetfon ejgeltol reggel 8 nem tudsz valtoztatni vagy hasonlo, nincs sok ertelme es tudom hogy sokakat bezarnak ezzel, hogy akkor most fel kell-e megint venni a targyakt vagy mi van :)
2016. jan. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!