Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Létezik olyan, hogy levelező...

Létezik olyan, hogy levelező tagozaton hétfő, kedd, szerda napokon van előadás?

Figyelt kérdés
Mert én úgy tudom, levelezőn csak csüt., péntek, szombat van, ha csak 1 hónapban egy alkalommal kell menni.
2010. márc. 28. 11:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Minden egyetemen más: nem törvényszerű, hogy így legyen. Viszont általában a hét végére szokták időzíteni az órákat, mert a levelezőre nagy arányban járnak olyanok, akik mellette dolgoznak. Nekik a szombat jó nap, aznap (jó esetben) nem kell dolgozni menni, be tudnak menni órára. A másik napot, napokat pedig ehhez szokták "hozzácsapni", hogy ne kelljen egy héten kétszer menni az egyetemre. Mivel ez vasárnap nem lehet, ezért péntek szokott lenni.
2010. márc. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mindenhol változó. Én is levelezőn vagyok és nekem havonta egy hét (hétfőtől péntekig bezáróan)
2010. márc. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De úgy végképp nincs, hogy egyik hónapban csüt., pént., szomb., máskor meg hétfő-szerda. Így azért nem szokták megkeverni, ugye?
2010. márc. 28. 12:23
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem szokták megkeverni. A levelezős órák is külön bele vannak tervezve az órarendekbe, így nem tudnak variálni velük, hiszen nekik is ugyanúgy le kell foglalni a termeket és ugyanúgy hozzá kell igazítani az oktatók idejéhez is az órákat. Ezért aztán általában ugyanazon napokra szokták tenni, mert akkorra teszik szabaddá a termet és az oktatót és így egyszerű mindenkinek.
2010. márc. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Én a Bárczira járok már második éve. Levelező, másoddiploma.

És valóban csak hétköznap vannnak óráink. Hol kedd-szerda

hol csüt, hol péntek. Teljesen rendszertelen. Ki is vagyunk akadva miatta, de hát ezt el kell fogadnunk. Csak ugye a munkahely nem igazán tolerálja a dolgokat.

TEHÁT VAN ILYEN!!!

2010. márc. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Melyik suli ?
2016. dec. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!