Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek van esélyem?

Szerintetek van esélyem?

Figyelt kérdés
Szerintetek van esélyem szóbelizni az Eötvösbe ha a hozott pontjaimból megvan a max ( 50) az írásbelim meg 72-lett

2016. jan. 25. 17:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Az elmúlt évek tapasztalatai szerint 128-135 pont kell a behíváshoz szaktól függően. Az alja egyébként is kicsúszik, maxos szóbelivel is. Tehát nem nagyon.
2016. jan. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi :( akkor tudnál olyat mondani, ahova felvesznek, és jó suli?
2016. jan. 25. 17:39
 3/7 anonim ***** válasza:

Berzsenyi

Szent László

Ezekbe elég nagy az esélyed. Esetleg megpróbálhatod még a Veres Pálnét, vagy a Madáchot. Igazából attól függ, mi érdekel (illetve a felvételik megosztása is). (Iskolán belül is nagy különbségek vannak.)

2016. jan. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Óbudai esetleg.

Gyengébbek közül Teleki, Petőfi jó lehet mentőövnek (bár ha ezt mindet megjelölöd nem fogsz rászorulni).

2016. jan. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm :)
2016. jan. 25. 19:40
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia:)

Tavaly nekem is ugyanennyi lett a központim, a hozott is kb., de még így is jócskán a ponthatár alatt voltam:/

Én is a Berzsenyit ajánlanám, meg azokat, mint az 1. válaszoló!

2016. jan. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sajnos nem :(

Én is egyet értek az előttem szólókkal.

5-tel írtam jobb írásbelit, mint te, nekem is álmom volt az Eötvös, nem vettek fel, szóbelizni sem hívtak be :S

De ne búslakodj, most Berzsenyis vagyok és IMÁDOM! :D Csak ajánlani tudom.

VPG-be is felvettek volna, de nem voltak szimpatikusak a szóbelin. Barátnőmet ugyanolyan pontszámmal, mint a tiéd, csak német nyekre hívták be. Madáchba viszont nem.

Esetleg a fentebb említett sulikon kívül a Kölcseyt ajánlanám, az is nagyon színvonalas, főleg nyelvoktatásban.

De tényleg nagyon függ attól, mit ajánljunk, hogy mi érdekel téged :)

2016. jan. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!