Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Veres Péter Gimnáziumba jár...

Veres Péter Gimnáziumba jár valaki innen?

Figyelt kérdés

Mit szerettek a suliban és mit nem? Mennyi idő megszokni a papucsot és a köpenyt? Érdekelnek a tanárok, a diákok, a programok, események, szakkörök, a diákélet, tanulás, versenyek, minden.


Most vagyok 8.-os. Kitűnő leszek (sokat küzdöttem de sikerült!) az írásbelim is jól sikerült. Szeretnék egy erős gimit, ami lehetőséget nyújt bámilyen egyetemre, de nem kell egész délután meghalnom, és nem hasgörccsel megyek be oda, hanem ott várnak a diákok és a közösség.

Vannak különóráim, nem csak ezzel szeretnék foglalkozni, meg ugyekell szabadidő is...

14/L



2016. jan. 25. 21:48
 1/4 anonim ***** válasza:
A barátnőm gyerekei oda járnak. Konkrét kérdéseidre nem tudok válaszolni, annyit tudok, hogy szeretik. Erős, de túlélhető. Viszont nem a közösség az erőssége, de nem is rossz.
2016. jan. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia, én 9-es vagyok, tavaly felvételiztem ide :) Imádom a sulit, keményebbre számítottam de könnyedén boldogulok, akár az általánosban, bár tanulnivaló egy picivel több van. A papucsot és a mellényt nagyon hamar megszoktam, már az zavarna, ha nem látnám a diákokon :D Nagyon jók a tanárok, legalábbis akik engem tanítanak. Az osztályunk nagyon jó, jobbat nem kaphattam volna. Ami zavar, hogy 10 percesek a szünetek és alig van időnk a következő órára lelkileg felkészülni, viszont nagyon hamar hazamehetünk :)

Nagyon fontos, hogy bárhogy is sikerült a írásbelid az nem elég, a szóbelin többen is azért buktak el, mert azzal már egyáltalán nem foglalkoztak.

Röviden ennyi, ha van még valami, ami érdekel, írj!

2016. jan. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Veresbe járok, én nagyon szeretem c: A papucsot és a köpenyt simán meg lehet szokni.Szerintem a veresben meglenne amit szeretnél :D
2016. febr. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó suli, és nagyon jó híre van az egyetemeken. Én a nyolcosztályos részbe járok, az elvileg egykicsit hajtósabb, mint a négyosztályos, de ez sem vészes. Amúgy pedig elég jó a közösség szerintem :)
2016. márc. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!