Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a Meta-Don...

Mi a véleményetek a Meta-Don Bosco szakközépiskoláról? Megköszönném, ha leírnátok a tapasztalataitokat ( ha van)!

Figyelt kérdés
2016. jan. 26. 20:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
KATASZTROFÁLIS! Én esti tagozaton tanultam ott. Tájékoztatás: harapófogóval kellett kihúzni belőlük minden infót, semmiről nem tájékoztattak soha, úgy kellett mindig a tanulmányi osztályra járkálnunk és legtöbbször ott se tudtak semmit mondani. A 2. évtől az osztályfőnökünk - miután már az 1. év után nem volt velünk órája - egyszerűen telibe szart minket, hiába fordultunk hozzá a kérdéseinkkel. És mindez úgy, hogy fizettünk ezért a képzésért. Messzire kerüljétek el ezt az iskolát!
2016. szept. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Eggyet értek! :) borzalmas a szervezés nulla :D a semmiért fizetünk :D semmit nem tudnak elintézni de a pénzt elvárják :D sok tanár tanítani sem tud rendesen megbántam hogy ide jöttem... Az oke hogy rendes tiszta iskola de a tanítás olyan is...az órarend is elég hülyén van összeállítva meg sok tanár arca osztályoz ami nagyon szégyen :D van olyan óra ami tök felesleges :D szervezetlen !!! :D
2017. márc. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Érdekes én szinte minden nap kapok emailt a titkárságról minden információ eljut hozzám az igaz, hogy az órarend borzalmas nagyon sok óra van de nem feleslegesek az én szakomon legalábbis és az épület nagyon modern mi szabályozzuk a fűtést is és tiszta a mosdó van szappan és kézszárító is a termek is jól felszereltek a másik épület is szép

Nekem tetszik ez az iskola

2017. dec. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!