WotVince kérdése:

Át tudnék-e menni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Elég nehézkes helyzetben vagyok. Szóval sok a gebasz, családi gondok, elhagytam a szüleim a nagynénémmel élek, ott van a suli, ahol ki vagyok e maitt közösitve, az exem elég komolyan alámfűtt, mindenbe én vagyok a bűnbak, vagyis el kéne tűnnöm. Majdnem sikerült is elmennem, de most akadt egy kis gebasz az új sulival, hogy van ez a monitor, és ugye a régi iskolámban vagyok beregisztrálva, és át kéne engem tenni másikba. Nos, ha ez nem sikerül, akkor buktam az egészet és szo....tok tovább a mostani sulimban. Nem lehet valahogy ezt megoldani, ha nem sikerül, vagy alapból veszve van? 9. oszt 15/f

2016. jan. 27. 16:00
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Milyen monitor?
2016. jan. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!