Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek 112 ponttal...

Szerintetek 112 ponttal felvesznek a Szerb Antal gimnaziumba?

Figyelt kérdés

2016. jan. 27. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy mennyi lesz az átlag általában ha 120 pontot elér az illető akkor már bent van és 115-től kerülnek várólistára de ha lejjebb viszik a ponthatárokat akkor még van esélyed mert én például 2 évvel ezelőtt bejutottam 111 ponttal de az azért volt mert nehéz volt a felvételi
2016. jan. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nagyon remelem hogy leviszik a ponthatarokat, mert legszivesebben oda mennek:/ csak sajnos a felvetelit elegge elrontottam.
2016. jan. 27. 21:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Szurkolok neked :)) de olvastam hogy az idei tenyleg nehez volt szoval reménykedjünk hogy lejjebb viszik a ponthatárokat
2016. jan. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

4 vagy 5 éves osztályba mennél? :)

Tavaly engem 121 ponttal vettek fel az 5 éves osztályba!

2016. febr. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az 5 eves osztalyba szeretnek menni:)
2016. febr. 4. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!