Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 45 pontos felvetelivel felvesz...

45 pontos felvetelivel felvesznek gimibe?

Figyelt kérdés
A Matek eddig se volt as erossegem, de most vegkepp elszurtam. Mindenkepp gimnaziumba szeretnek menni, mar ha ez lehetseges ezutan.. A listamon eddig erosebb gimik kozul a Berzsenyi human es a Kolcseyt oko szakat jeloltem meg, tovabba a Than Karolyt neztem, de ugy hallottam, hogy as elegge balhes suli. Ajanlottak meg a Petofi Sandor es a Weores Sandor gimit, emelt tori/nyelvi elokeszitos tagozatat. A Szinyei is szoba kerult. Szerintetek valamelyik be van eselyem?
2016. jan. 29. 18:21
 1/4 anonim válasza:
Nézd meg az elmúlt évek pontszámait és kiderül. Sok szerencsét! :)
2016. jan. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Berzsenyit, Kölcseyt sajnos elfelejtheted :( Erősebb iskolák, még max hozott ponttal sem hívnának be nagyon szóbelire (Berzsenyiben egyébként 106 pont volt tavaly humánra a behívási határ, Kölcseyben pedig 150 pont kellett a 200-ból az öko tagozatra való felvételhet), ahol van.


Thán Károlyba bejutsz. És annyira nem rossz, ha szimpatikus lesz neked a szóbelin, simán mehetsz oda is :)

A Weöres és a Petőfi kérdéses, de szerintem azokba is bejuthatsz.


Színyeit is kétlem sajnos :( Az sem számít erős iskolának, de az elmúlt években oda is több pont szokott kelleni.


Budai Középiskolát is nézd meg :) Barátnőm nővére odajár, és tényleg nem jó, de nem is olyan rossz, mint aminek elmondják :)

2016. jan. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy a hozott pontjaim is kozepesek, de azert mindent megprobalok. Koszonom az eddig valaszokat :)
2016. jan. 29. 18:50
 4/4 A kérdező kommentje:
Marmint 4 egesz folott van az atlagom :)
2016. jan. 29. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!