Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A költségtérítéses egyetemet...

A költségtérítéses egyetemet könnyebb elvégezni mint az államilag finanszírozottat? Műszaki vonalba gondolkodom.

Figyelt kérdés
2016. febr. 1. 20:42
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Ha motivál, hogy gecci drága, akkor igen, egyébként ugyanaz mint az állami
2016. febr. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen ugyanaz a képzés.. Csak a finanszírozási forma más. A diplomádba be se kerül, hogy államin vagy önköltségesen végezted el.
2016. febr. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azt hallottam, hogy az IBS űzleti főiskolán szinte mindenti megszerzi a diplomát mert ez fizetős.
2016. febr. 1. 20:54
 4/7 anonim ***** válasza:
57%
ezt szerencsére a munkáltatók is hallják/ tudják. A diploma értéke kevesebb. Mellesleg az IBS-en gazdasági képzések vannak.
2016. febr. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Így van, a munkáltatók tudják, hogy melyik főiskola mennyire nehéz vagy könnyű, van akiket azért már be se hívnak interjúra, mert egy láblógatós suliból van diplomája. Nme hallottam az IBS-ről még, de jobb helyeken az államisok és a költségtérítéses hallgatók ugyanazt tanulják, így egyik sem könnyebb vagy nehezebb.
2016. febr. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, megnéztem az IBS-t :) Jó drága a tandíj egy félévre, ahhoz képest, hogy kb. semmit nem nyújt. Én is gazd. men.-re járok egy egyetemen, sokkal több tárgyam van, sokkal "többetmondó" nevük van, amik az IBS-en vannak kb. tényleg olyan órák, hogy aki ott van az már megcsinálta a tárgyat. Én a helyedben oda nem mennék.
2016. febr. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. febr. 2. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!